Obory

Jsme moderní, dynamicky se rozvíjející odborná škola s dlouholetou a, my věříme, že úspěšnou tradicí výuky. Nabízíme studium v širokém spektru oborů vhodných pro chlapce i pro děvčata, od elektro přes služby až po stavební a zemědělské. V naší nabídce najdete obory studijní zakončené maturitou stejně jako obory učební, na jejichž konci na vás čekají závěrečné učňovské zkoušky a výuční list.

A proč si v tom nepřeberném množství oborů, které všechny ty školy kolem vás nabízejí, vybrat právě ten NÁŠ?

• Naši studenti zpravidla nekončí na úřadu práce
  • Naše obory mají budoucnost

Jedná se o obory tradiční, které jsou nutnou odpovědí na bezprostřední potřeby společnosti a které se zároveň s těmito potřebami vyvíjí. S určitou nadsázkou lze tedy říci, že vždy byly, jsou a budou, dokud i společnost potrvá ve formě, jakou ji známe, což jak všichni věříme, bude trvat ještě dlouho a dlouho.

• Naše obory se vyznačují vysokou odborností, flexibilitou a integritou. Jejich součástí je celá řada obecně uznávaných odborných kursů a certifikací, které zvyšují uplatnění našich studentů na trhu práce.
  • Pokud jste z Vimperku a okolí máte nás tak říkajíc DOMA. Pokud jste z daleka, nabízíme ubytování na vlastním domově mládeže.
  • Naše pedagogická filosofie se odvíjí v duchu hesla: „VŠECHNO CO DĚLÁME, DĚLÁME PRO VÁS!“