Pro zájemce

Gratulujeme!

Otevřením této stránky jste udělali první krok k tomu, abyste se stali studenty naší školy.

Ale teď vážně. Projdeme-li spolu nespočetnou nabídku všelijakých studijních či učebních oborů, které ta či ona škola nabízí, špičkové materiální vybavení, kterým se honosí, co všechno se u nich naučíte a neomezené možnosti, které právě a jenom na jejich absolventy čekají, půjde vám z toho hlava kolem a nebude se moci zbavit dojmu, že: „Když ptáčka lapají, pěkně mu zpívají!“

Ono by také znělo poněkud zvláštně, kdyby hlásali, co všechno se u nich nenaučíte. Od školy se přece očekává, že vás něco naučí a to tak, aby studium samo mělo smysl. Otázkou zůstává, co je ta která škola schopna poskytnout navíc, nad rámec své povinnosti něco naučit.

Naše škola je školou rodinného typu a to něco navíc, co nabízíme, je právě rodinná atmosféra, kde nikdy nikdo není na nic sám. Vaše problémy nás zajímají a přizvete-li nás k jejich řešení, stávají se problémy našimi. Jsme ochotni naslouchat, ale je-li třeba, umíme dělat, že jsme nic neslyšeli. Máme oči všude, ale nedělá nám problém je přimhouřit a třeba i zavřít. Vždycky si najdeme čas popovídat si o všem, co vám přijde důležité a pak o tom mlčet a zavřít ústa na sedm západů.

Jsme totiž přesvědčeni, že se toho jako pedagogové můžeme od našich studentů mnoho naučit. Je toho přece tolik, co jsme zapomněli a co je dneska úplně jinak, ale věřte, že i vy se toho můžete od nás hodně dozvědět.

Jistě, jistě, mnohé z těchto informací „protečou ouškama“ a stanou se průtokovými, aby uvázly v bláhové zapomnění, ale některé mají moc někam nás posunout, všechny bez rozdílu.

A víte co?… Pojďte s námi do toho!

V případě zájmu rodičů o naší školu můžete navštívit také tyto webové stánky: