Ubytování pro studenty

Domov mládeže, Nerudova 267, Vimperk

Škola disponuje vlastním domovem mládeže, který nabízí individuální přístup, celodenní stravování, několik kluboven TV, DVD, PC, stolní tenis, stolní fotbal a zdarma WIFI. DM má vlastní posilovnu, tělocvičnu. Studenti se mohou zúčastnit výletů a sportovních akcí mimo DM – večerní lyžování, multikino Cinestar ČB, exkurze Temelín, Lipno přehrada, Grafitový důl Český Krumlov, výlety po Šumavě – Vojenská radiolokační věž Poledník, štoly u Kašperských Hor, hrady Kašperk, Rábí, Velhartice.

• Tel.: 388 415 858, 733 128 970
  • Cena ubytování: 900 Kč/měsíc
  • Ubytování: buňkový systém (2 x 3 lůžkové pokoje + soc. zařízení)
  • Stravování: v hlavní budově Střední školy Vimperk, Nerudova 267.
  • Budova domova mládeže je umístěna v bezprostřední blízkosti školy.
  • Pro ubytované je k dispozici klubovna – televize, DVD, internet, počítače, kuchyňka s mikrovlnnou troubou.
  • Domov mládeže poskytuje různorodé sportovní vyžití (stolní tenis, squash, posilovna), střelecký kroužek, možnost návštěvy kulturních akcí organizovaných domovem mládeže.