DESATERO DŮVODŮ PROČ BÝT UBYTOVÁN NA NAŠEM DOMOVĚ MLÁDEŽE

1. Jsme škola rodinného typu, ubytování v našem DM má rodinnou atmosféru.

2. Preferujeme individuální přístup ke všem ubytovaným studentům. V kteroukoli denní či noční hodinu si na Vás nebo na Vaše rodiče najdeme čas. Váš výuční list nebo Vaše maturitní vysvědčení jsou i naším výučním listem a maturitním vysvědčením.

3. Vaše problémy jsou i našimi problémy, pokud nás k jejich řešení přizvete. U nás platí, že nikdy nikdo není na nic sám, pokud vysloveně nechce.

4. Držíme pohromadě a i když se někdy poškorpíme, neubližujeme si. ŠIKANA U NÁS NEMÁ MÍSTO.

5. Zajišťujeme celodenní stravování. Za snídani, svačinu, oběd, odpolední svačinu, večeři a druhou večeři zaplatíte 118,– Kč. Máme vlastní jídelnu přímo v budově školy, 30 metrů od DM.

6. Pokud platíte za autobus více než 45 Kč denně, vyplatí se Vám bydlet na DM.

7. Dojíždějící studenti ráno čekají na autobusové či vlakové zastávce nebo postávají před školou, naši ubytovaní ještě mohou spát.

8. DM Nerudova se nachází cca 30 metrů od školy, 100 metrů od autobusového nádraží a 300 metrů od nádraží vlakového. 150 metrů je Penny Market, 200 metrů Lidl.

9. Pro mimoškolní činnost máme několik kluboven TV, DVD, PC, stolní tenis, stolní fotbal,  zdarma WIFI a internet. Máme vlastní posilovnu, tělocvičnu. Provozujeme internetové rádio a natáčíme pořady pro kabelovou televizi.

10. Výlety a sportovní akce mimo DM – plavecký stadión, večerní lyžování, multikino Cinestar ČB, exkurze Temelín, Lipno přehrada, Grafitový důl Český Krumlov, výlety po Šumavě – Vojenská radiolokační věž Poledník, štoly u Kašperských Hor, hrady Kašperk, Rábí, Velhartice. Rádi se také necháme inspirovat Vámi.

Neumíme domov nahradit, to neumí nikdo, ale uděláme vše pro to, abyste se v našem domově mládeže cítili jako doma.