Aktuality

Přebor ČR stavebních škol v nohejbale 9. 4. – 11. 4. 2024

V úterý 9. dubna 2024 jsme s žáky vyrazili směr Střední průmyslová škola Otrokovice. Cesta proběhla celkem v pořádku až na vážnou dopravní nehodu, která se stala na dálnici před Brnem. Po příjezdu jsme šli na večeři a pak se ubytovali.

Ráno po slavnostním zahájení Přeboru ČR se rozjeli jednotlivé zápasy. Přeboru se účastnilo 7 týmů, hrálose na dvě skupiny. Z každé skupiny postupovala družstva, která se umístila na 1. a2. místě. Naši žáci vyhráli svoji skupinu, ale poslední zápas s Prahou prohráli. Nakonec jsme si odvezli krásné druhé místo.

Chtěl bych poděkovat žákům:

 • Samuelovi Schettinimu
 • Denisovi Kapuscinskému
 • Františkovi Bílému
 • Dominikovi Perglerovi

za vzorné chování, přístup a reprezentaci naší školy.

Pořadí Škol:

 1. Akademie řemesel Praha – SŠ Technická
 2. SŠ a ZŠ Vimperk
 3. SPŠS a SOŠST Ústí n/L
 4. Střední škola stavebních řemesel Brno – Bosonohy
 5. ESOZ CV Chomutov
 6. Střední průmyslová škola Otrokovice
 7. Střední škola stavební a strojní Teplice

Těším se na další spolupráci. Sportu zdar!

učitel OV Josef Frnka