Aktuality

Turnaj ve futsale – sálovém fotbale

Dalším kláním středoškolských her pod hlavičkou Odborového svazu Stavba byl celorepublikový turnaj ve futsale – sálovém fotbale. Tradiční pořadatelé v Ústí nad Labem přivítali v překrásné  sportovní hale Sluneta celkem 8 týmů středních škol z celé republiky.

Naší školu SŠ a ZŠ Vimperk v Nerudově ulici reprezentovali tito žáci: F. Bílý, S. Schettini, D. Pergler, D. Kapuscinský, A. Kliment, D. Pikolon a Z. Čikala. Ze dvou čtyřčlenných skupin se naši zástupci jen těsně neprobojovali do finálové čtveřice nejlepších a ve skupině o 5-8 místo již vše potom vyhráli i díky skvělému výkonu brankáře A. Klimenta při penaltovém rozstřelu s Litoměřicemi.

Celkově tedy družstvo Vimperka obsadilo v silné konkurenci 5. místo a „nechali“ za sebou i loňské vítěze z Prahy. Vítězem celého turnaje se stali chlapci z Chomutova před Ústím/L. a Brnem.

Ing. Václav Heinzl