Aktuality

Vzdělání a řemeslo České Budějovice 2023

Střední škola a Základní škola Vimperk v Nerudově ulici se již tradičně zúčastnila výstavy Vzdělání a řemeslo. Již 28. ročník výstavy se uskutečnil na českobudějovickém výstavišti od čtvrtka 2. do soboty 4. listopadu. Veletrh byl nejširší přehlídkou středních škol, učilišť, vyšších odborných škol a dalších typů škol v celé České republice. V rámci jednotlivých expozic, kde se představila zhruba stovka škol, mohli žáci a rodiče získat informace o náplni studia na dané škole nebo se zeptat studentů na jejich osobní zkušenosti.

Střední škola a Základní škola Vimperk představila na výstavě všechny nabízené obory.  Návštěvníci expozice měli možnost otestovat své svářečské umění na svářecím simulátoru, vyzkoušet si polyfuzní svařování, případně využít služeb našich kadeřnic.

Petr Krejsa