Aktuality

On-line den otevřených dveří 11. 5. 2021

Chceš se stát studentem naší školy a dozvědět více o našich oborech? Je to jednoduché. Pusť si v úterý 11. května 2021 od 15:30 do 17:00 náš on-line stream, kde se dozvíš vše potřebné. Připravit si můžeš také dotazy, na které bude během streamu odpovídat ředitel naší školy Ing. Petr…

Provoz SŠ a ZŠ Vimperk od pondělí 3. května 2021 do odvolání

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy informuje, že v návaznosti na jednání vlády ČR dne 29. dubna 2021 byla vydána změna mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví k omezení provozu ve školách a školských zařízeních, která začne platit od pondělí 3. 5. 2021 (ZDE). Teoretické vyučování – bude od pondělí 3. května 2021 probíhat nadále…

Hledáme učitele odborných předmětů – obor elektro

NABÍDKA PRACOVNÍHO MÍSTA: Učitel odborných předmětů SŠ – obory elektro Pracovní úvazek:                  40 hod./týden Pracovněprávní vztah:        pracovní poměr Místo pracoviště:                 Vimperk Pracovní poměr na dobu:  neurčitou Mzda:     32.170,- Kč – 41.940,- Kč Nástup: možný…

Provoz SŠ a ZŠ Vimperk od pondělí 26. dubna 2021 do odvolání

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy informuje, že v návaznosti na jednání vlády ČR dne 19. dubna 2021 byla vydána změna mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví k omezení provozu ve školách a školských zařízeních, která začne platit od pondělí 26. 4. 2021 (ZDE). Tímto mimořádným opatřením se oproti současnosti mění následující: ve…

Informace ke změnám v provozu škol a školských zařízení s účinností od 19. dubna 2021

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy informuje, že v návaznosti na jednání vlády dne 12. dubna 2021 bylo vydáno: Mimořádné opatření Ministerstva zdravotnictví k omezení provozu ve školách a školských zařízeních, které s účinností od 19. dubna 2021 umožňuje nad rámec doposud platných výjimek taktéž: skupinové konzultace žáků posledních ročníků středních…

Informace k provozu škol od 12. dubna 2021 do odvolání

Na základě mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví ze dne 6. dubna 2021  se od 12. dubna 2021 prodlužuje dosavadní stav a pokračuje se v dosavadním režimu. Teoretické i praktické vyučování (odborný výcvik) bude nadále probíhat distanční formou dle stávajícího rozvrhu.  Mimořádné opatření Ministerstva zdravotnictví k omezení provozu ve školách a školských…

Informace k provozu škol a školských zařízení od 29. března 2021 do 11. dubna 2021

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy informuje, že: vzhledem k nepříznivé epidemiologické situaci vláda ČR dne 26. března 2021 přijala krizové opatření, kterým prodloužila účinnost předchozího krizového opatření č. 200 ze dne 26. února 2021, kterým se omezuje provoz škol a školských zařízení (dostupné ZDE) do 11. dubna se tedy prodlužuje…

Provoz škol od 22. března do 28. března 2021

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy informuje, že: —vzhledem k nepříznivé epidemiologické situaci vláda ČR dne 18. března 2021 přijala krizové opatření, kterým prodloužila účinnost předchozího krizového opatření č. 200 ze dne 26. února 2021 (dostupné ZDE) do 28. března se tedy prodlužuje dosavadní stav a pokračuje se v dosavadním režimu…

NAŠE STUDIJNÍ OBORY

Jsme moderní, dynamicky se rozvíjející odborná škola s dlouholetou a, my věříme, že úspěšnou tradicí výuky. Nabízíme studium v širokém spektru oborů vhodných pro chlapce i pro děvčata, od elektro přes služby až po stavební a zemědělské. V naší nabídce najdete obory studijní zakončené maturitou stejně jako obory učební, na jejichž konci na…