Aktuality

Turnaj ve stolním tenise

Další disciplínou celorepublikových středoškolských her pořádaných Oborovým svazem Stavba byl turnaj ve stolním tenise, který se konal v Litoměřicích začátkem prosince.

Naši školu tentokrát reprezentovali studenti 1. a 2. ročníku  Denis Kapuscinský, Tomáš Nový, Dominik Pergler a Samuel Schettini. Už tréninky v naší tělocvičně naznačovaly, že umístění na předních příčkách celostátního přeboru by nemuselo být letos pouhým snem. Naše družstvo se po samých vítězných zápasech probojovalo až do finále, kde těsně prohrálo s týmem Chomutova, v jehož středu byli hráči se zkušenostmi z regionálních soutěží ve stolním tenisu. Pohár za druhé místo v soutěži družstev navíc „okořenil“ ještě náš D. Kapuscinský třetím místem v kategorii jednotlivců. Všichni soutěžící tímto opět přispěli k dobré reprezentaci naší školy a SŠ a ZŠ Vimperk zase dokázala, že těmto sportovním kláním svých studentů „dává zelenou“.

Ing. Václav Heinzl